Banesa ne shitje ne prishtine ulpiana

muscle girls sexy

Regjistro shpallje Karegorit&235; e shpalljeve Banesa Banesa, Grasonjere, Penthouse Sht&235;pi Sht&235;pi, Apartment, Pushimore Lokale Lokale, Zyre, Depo Villa Villa, Stane, Kamping Troje Urbane,. Banesa gjendet ne rrugen Zija Shemsiu na lagjen Ulpiana.Banesa ndodhet ne katin e dyte me nje siperfaqe prej 58m2 dhe ka kete renditjedhome dite me kuzhine,dhome gjumi,banjo dhe ballkon.Banesa shitet me nje cmim prej 80,000 euro.. Web. Web. Toka sht afr shkolls fillore "Xhevat Jusufi" 500m. sht e prshtatshme pr shtpi, villa etj.Toka mund t ndahet n pjes. Pr do informat kontaktoni n numrin 049930017- Agjensioni Vlera. mimi me marrveshje.. Banesa me qera ne lagjen Ulpiana. Banesa gjendet ne Ulpiane ne katin e V me lift ka 70m2, e mobiluar ne tersi dhe posedon Dhomen e ndenjes me kuzhineDhome gjumi. Regjistro shpallje Karegorit e shpalljeve Banesa Banesa, Grasonjere, Penthouse Shtpi Shtpi, Apartment, Pushimore Lokale Lokale, Zyre, Depo Villa Villa, Stane, Kamping Troje Urbane, Rurale, Bujqsore Hotele Hotele, Motele, Hostele, Resorte Pr shtpi Mobilje, Inventar, Dekorime T tjera T tjera Patundshmri n shitje n Kosov dhe Shqipri. Shitet banesa ne Breg te die. 850.00 Prishtin . Banes 87.8m2 n shitje n . With agreement . Banesa ne Shitje ne Veternik.. Ofrohet Banesa 67m2 Pr Shitje N Lagjn Mati 1 Prishtin. 67 m 1 dhoma Prishtin Sot, 2305 63.000 5 foto Apartment Banesa Ofrohet per Shitje Banesa 33m2 ne Ulpiane 33 m 1 dhoma Prishtin Sot, 2300 1.400 7 foto Apartment Banesa Shitet banesa 75m2, kati 3, Prishtin 75 m 1 dhoma Prishtin Sot, 2300 Me Marrveshje 9 foto.
woman holding wine and cheese with two bags which say 'full of cheese' and 'full of wine'

free mm2 godlys

Ka shum&235; shpallje t&235; reja n&235; kategori t&235; ndryshme q&235; regjistrohen &231;do dit&235; n&235; MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi m&235; i madh n&235; vend. Pavar&235;sisht n&235;se jeni duke k&235;rkuar me fjal&235; ky&231;e. 2022. 3. 31. &0183;&32;Ofrohet p&235;r shitje banesa n&235; Ulpian . Shes banesen ne Prishtine. With agreement Prishtin&235; . Banesa ne Shitje ne Matin 1 . With agreement Prishtin&235; . 215; Edit. SHTEPI NE SHITJE shtepi ne shitje Online 380 lexues 26 njoftime ne pritje Premium 1 Bosh 245,000 Euro New Apt 212 Wc & Depo kmpl. Square 21, Me Pamje (rr. Kavajes) Pllt. V. 2022 Parket, Spote Led cdo Gje E Re 21 DhjetoriRruga e Kavajes Tirane (1.76 Km nga qendra) 21 DhomaSallon 124 m2 Siperfaqa Bosh Mobilimi 7 Kati..

datadog agentless logging

railroads online spline update release date

aloha browser pc

Welcome to the home of all things Christmas – from epic gift ideas for everyone you know to festive jumpers and decorations. Shop presents for the whole family, whether it’s personalised stocking fillers or treats to celebrate 2022 being baby’s first Xmas. We’ve got luxury crackers, gifts for under the tree (plus stars, angels and fairies to top it) as well as uniquefortune 2gos and a range of free stubs mlb the show 22 generatorfor top-tier gifting. Pressies, sorted.
;